Pożegluj z nami on-line!

Czas dla żeglarzy to trudny, ale u nas jest na to lekarstwo! Zapraszamy na zajęcia żeglarskie on-line dla dzieci w wieku 6-14 lat za pośrednictwem aplikacji zoom!

Zajęcia te dla mieszkańców Gminy Grodzisk Mazowiecki są darmowe!

Wiosna za oknem, żeglarze czują coraz większą potrzebę ruszenia “na wodę”. Sytuacja tego zabrania. My też tęsknimy za żaglami, ale także za spotkaniami z najmłodszymi żeglarzami. Więc mamy na to lekarstwo! Zajęcia on-line!

Węzły, budowa jachtu, meteorologia, gry i zabawy, ale i wiele, wiele więcej to wszystko na zajęciach z naszą fundacją! Wszystko bezpiecznie, on-line bez wychodzenia z domu! To oczywiście nie to samo co spotkania na żywo, ale może dzięki temu będzie nam łatwiej wspólnie przetrwać ten trudny czas, a przy okazji przygotować się do sezonu gdy można będzie iść na wodę!

Zapraszamy na zajęcia on-line w każdą sobotę w godzinach 10:00-12:00 dzieci
w wieku 6-10 lat oraz 12:00-14:00 dzieci w wieku 11-14 lat!

Wszystkie informacje można uzyskać pod numerem:
797-531-928

Pożegluj z nami przez zoom’a!