W grudniu wykorzystaliśmy okazję do współorganizowania wydarzenia "(Nie) bądź zielony w te (eko) święta", gdzie m.in. rozdawaliśmy za darmo choinki w doniczkach mieszkańcom Grodziska 🎄 Nie powiemy, że pozytywny odbiór akcji nas zaskoczył, ale było nam bardzo miło, że wszystko się udało 🙂

Ale to jeszcze nie koniec, bo mamy dla uczestników wydarzenia rozdanie, w którym nagrodzimy dwie osoby less wastowymi zestawami prezentowymi💚

ZASADY ROZDANIA:
1. Napisz w komentarzu pod tym postem:
- swój pomysł na to, jak można być bardziej eko podczas świąt,
- co Ci się najbardziej podobało w całym wydarzeniu "(Nie) bądź zielony w te (eko) święta".
LUB
2. Wstaw zdjęcie własnoręcznie zrobionej ozdoby świątecznej.

Nagrodzimy jedną osobę za odpowiedź na punkt 1. oraz jedną osobę za odpowiedź na punkt 2. Zgłoszenia przyjmujemy do 17 stycznia do godziny 23:59. Dwóch zwycięzców spośród wszystkich zgłoszeń przedstawimy 18 stycznia 2021 roku ok. godziny 20:00.

Już niedługo znowu sezon! ⛵⛵⛵ ... See MoreSee Less

View on Facebook

Bardzo zachęcamy! 10 godzin muzyki szantowej w szczytnym celu 🙂 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Nasze insamtagramowe best nine!
To był zdecydowanie dziwny rok, jednak naszym zdaniem bardzo pozytywny. Pokazał nam jak wiele można kiedy się po prostu chce!
Dziękujemy wszystkim za ten czas.
Macie jakieś wspomnienia z nami?
#bestnine #bestnine2020 #memories #sżt #fundacjasżt #szkołażeglarstwatradycyjnego #sailing #sail #sailinglove #hobby #goodyear

2 weeks ago

Szkoła Żeglarstwa Tradycyjnego

Tych dwóch chłopaków zna chyba każdy, a kto nie zna to przedstawiamy Stasia i Rafała. Dlaczego o nich piszemy akurat teraz? Ponieważ chłopaki zostali wyróżnieni podczas II Gala Aktywności Lokalnej - Żurawie Powiatu Grodziskiego w kategorii wolontariusz roku. Zdecydowanie zasłużyli na ten tytuł! Chłopaki pomagają nam w każdej możliwej akcji i sytuacji. W trakcie półkolonii pomagali w opiece nad dziećmi, dbają o sprzęt żeglarski, realizują projekty przy budowaniu jachtów i wiele, wiele innych. Oczywiście wolontariuszy jest więcej, ale dla nich należą się szczególne brawa i podziękowania!
Staś Siwkowski i Rafał Skulski 👏👏👏