(Nie) bądź zielony – w te (eko) święta!

W tym dziwnym dla wszystkich roku mamy coś specjalnego na święta. Dla nas ekologia to coś bardzo ważnego więc zapraszamy Was – zróbmy EKO święta

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia – bardzo dobry czas na robienie jeszcze lepszych rzeczy. Magia świąt to „gwiazdkowy zawrót głowy” dla wielu z nas, ale też naszej planety. Masowa wycinka lasów oraz zwiększona produkcja plastiku w tym okresie już są katastrofalne w skutkach.  

W tym roku masz okazję wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś dobrego również dla Ziemi – powiedz TAK bardziej ekologicznej Gwiazdce w swoim domu. My Ci w tym pomożemy, gdyż mamy do zaproponowania:

  • Mieszkańcom Gminy Grodzisk Mazowiecki – darmowe eko-choinki w doniczkach z „instrukcją obsługi”, które będzie można odebrać na rynku w Grodzisku Mazowieckim 19 grudnia 2020 roku,
  • Wszystkim, którzy chcą spróbować świąt w stylu eko – artystyczne warsztaty online z ozdób świątecznych z rzeczy, które masz pod ręką – platforma . 

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia będą się pojawiać na bieżąco z profilu naszego współorganizatora – Fundacji Szkoła Żeglarstwa Tradycyjnego. (Nie) bądź zielony i zorganizuj sobie eko-święta z naszymi choinkami, warto!

Zapraszamy do obserwowania wydarzenia na naszym facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.