Obozy

Obozy stacjonarne razem ze Szkołą Żeglarstwa Tradycyjnego to idealny wybór na początek żeglarskiej przygody! Wyjazdy te dedykowane są dla dzieci w wieku 6-14 lat. Maksymalna ilość uczestników to 36 osób. Czemu akurat tyle? Przede wszystkim chodzi o dzieci. Im mniejsze grupy tym lepiej – instruktor na wodzie czy też wychowawca na lądzie może poświęcić dziecku jak najwięcej uwagi. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach podzielonych ze względu na wiek lub umiejętności uczestników. 

Nasze obozy prowadzone są zawsze w przyjaznej, radosnej atmosferze. Chcemy aby najmłodsi adepci żeglarstwa mogli uczyć się go poprzez zabawę. Uwielbiamy ten sport więc chcemy jak najwięcej osób zarazić tą pasją, a nie zrazić.

Zdajemy sobie sprawę, że żeglarstwo wymaga kontaktu z dwoma żywiołami – z powietrzem i wodą. Cenimy przede wszystkim bezpieczeństwo. Stale sprawdzamy prognozy pogody, obserwujemy to co dzieje się wokół nas dzięki czemu możemy szybko reagować i dostosowywać plan dnia zależnie od pogody. 

 

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w kraju i na świecie o organizacji obozów w wakacje 2020 będziemy informować na bieżąco